Erdoğan: Bir kez daha söylüyorum, bizim milli içkimiz ayrandır

~ 26.12.2016, Yeni Yaklaşımlar ~
"Tek bayrağımız var, paçavraları karşımıza çıkarmasınlar" diyen Erdoğan, yine 'mili içki' çıkışı yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu milletin tek bir bayrağı vardır. Öyle paçavraları bayrak diye karşımıza çıkarmasınlar" dedi. Erdoğan, ayrıca "Bu milletin devletine olan desteğini biliyorum" dedi. 

İzmir'in Tire ilçesinde Sütaş Üretim Tesisleri'nin açılışında konuşan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları: 

"Kimse bu ülkede bir operasyon falan düşünmesin. Bedelini ağır öderler ve ödüyorlar Yüksek faiz oranlarıyla işverenin karşısına dikilirse yatırımcı nasıl yatırımda bulunacak? Türkiye'nin büyümesi için, 2023 hedefleri için taş üstüne taş koyanları tebrik ediyorum. 

PKK'lı teröristleri mağaralarda arayan, El Bab'ı DEAŞ'tan kurtarmaya çalışan, FETÖ'yü deşifre eden güvenlik güçlerimiz bizden dua bekliyor. Yaşadığımız krizler bir hakikatı gösterdi. Türkiye kendi kendine yeten bir ülke haline gelmelidir. Teşvik bölgelerinde de hemen adım atarak üretimi artıracağız.

BAYRAĞI BAYRAK OLABİLMESİ İÇİN....

Bir bayrağın bayrak olabilmesi için uğrunda kan veren şehitlerinin olması gerekir. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, bu toprağın uğrunda biz çok şehit verdik. Kimse operasyon düşünmesin bu topraklar üzerinde. Bedelini ağır öderler. Nitekim ödüyorlar. Türkiye Cumhuriyeti devletinden başka bizim devletimiz yok. Öyle paralel devletmiş, şu devletmiş asla. Böyle bir girişimde bulunanlar bedelini ağır ödediler, ödüyorlar.

 

'BİZİM MİLLİ İÇKİMİZ AYRANDIR' 

İlk söylediğim zamanın ardından haftalarca bana saldırdılar. İşte bir kez daha söylüyorum. Bizimi milli içkimiz ayrandır.

http://www.abcgazetesi.com/erdogan-bir-kez-daha-soyluyorum-bizimi-milli-ickimiz-ayrandir-38017h.htm

Hits: 16032