Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Feyzioğlu: Hemen bugün yapılması gereken
31 Temmuz 2015

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, “Teröre karşı derhal, hemen, bugün yapılması gereken; bütün siyasi partilerin ‘ama’sız ve yanına bir şey eklemeden PKK'nın silah bırakmasını istemesidir. Niçin? Toplumsal tabanının eriyeceğinden korkan terör örgütleri silah bırakır” dedi. “Teröre karşı derhal, hemen, bugün yapılması gereken; bütün siyasi partilerin ‘ama’sız ve yanına bir şey eklemeden PKK'nın silah bırakmasını istemesidir. Niçin? Toplumsal tabanının eriyeceğinden korkan terör örgütleri silah bırakır. ‘Ama’sız, net, doğrudan çağrı. Asker de polis de silah bıraksın demeden. Bu çağrı hem ülkemizin hem de bütün siyasi partilerin üstün menfaati gereğidir. Silahla işbirliği yapan hiçbir siyasi parti varlığını sürdüremez. (Not: Devlet görevlilerinin suç işlemeleri durumunda takip edilmeleri hepimizin işidir. Ancak devlete silah bırak demek, teslim ol, devlet olmaktan vazgeç demektir.) Gün, kararlı ve akıllı olma günüdür. Sorumluluk hepimizindir. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve Milletimize sabırlar diliyorum.” (ANKA)

 

http://www.birgun.net/haber-detay/feyzioglu-hemen-bugun-yapilmasi-gereken-85858.html

 

[Bu yazı 940 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™