Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
BARO, DOLANDIRICILIK ÇETESİ HAKKINDA UYARIDA BULUNDU
25 Haziran 2015

Çok sayıda meslektaşımızın Baro Başkanlığına yaptığı bildirimde, avukatlık unvan ve isimlerini kullanan bir dolandırıcılık şebekesinin faaliyet gösterdiği belirtildi. Dolandırıcılık çetesi mensuplarının vatandaşları arayarak çeşitli hediyeler kazandıklarını, sağlık sigortası borcunu en kısa zamanda ödemezse icra ve hapis tehdidi gibi yöntemlerle dolandırarak haksız kazanç sağladıkları bildirildi.

Dolandırılan kişilerin meslektaşlarımıza ulaşarak bilgi vermeleri üzerine meslektaşlarımızın İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına şikâyette bulunduğu kaydedildi.

İstanbul Barosu, dolandırıcılık çetesi konusunda avukatları ve vatandaşları uyardı ve böyle bir durumla karşılaştıklarında Cumhuriyet Savcılıklarına şikâyette bulunmalarını hatırlattı.

 

 

 

[Bu yazı 1031 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™