Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Avukat Akın Hızarcı Berlin Baro yönetimine seçildi
20 Mart 2015

Berlin’in genç tanınmış avukatlarından Akın Hızarcı, geçtiğimiz hafta gerçekleşen Berlin Baro Genel Kurulunda, Yönetim Kuruluna seçildi.

Avukat Akın Hızarcı Berlin Baro yönetimine seçildi

Berlin’in genç tanınmış avukatlarından Akın Hızarcı, geçtiğimiz hafta gerçekleşen Berlin Baro Genel Kurulunda, Yönetim Kuruluna seçildi.

Berlin Baro Birliğine üye Avukatlardan 1.056 üyenin katilliği genel kurul toplantısı sonunda yeni yönetime seçilen isimler şunlar:
Dr. Clarissa Freundorfer, Erk Wiemer, Dr. Catharina von Ziegner, Dr. Sebastian Creutz, Dr. Marcus Mollnau, Abdullah-Akın Hızarcı und Astrid Wirges. Marie-Alix Frfr. Ebner v. Eschenbach, Peter Welter, Jörg Schachschneider, Dr. Miriam Vollmer, Jana Hassel, Karin Susanne Delerue und Sven Jacob.

Berlin Baro Birliği yönetimine seçilen Türk kökenli Avukat Hızarcı bu göreve talip olan Türk kökenli Avukat oldu. Berlin`de sayıları 100 ler ile ifade edilen Türk kökenli avukatların baroda daha iyi bir temsilcisinin bulunması gerektiğine inandığını belirten ve onun için aday olduğunu açıklayan Avukat Hızarcı, genel olarak avukatların ve Türk kökenli avukatların sorunlarını bildiğini, bunları bertaraf etmek için çalışacağını söyledi.

Hızarcı, önemli gördüğü bir konunun da avukatlarımızın imajının düzeltilmesi ve vatandaşın avukatlarımıza olan güvenlerinin sağlanması olduğunu vurguladı.

ha-ber.com

 

[Bu yazı 1353 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™