Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
250 liraya bu kefeni alın cehennemde rahat rahat dolaşın
15 Ocak 2015

Asıl hakaret burada diyeceğiz ama onlar anlamayacak

"Cübbeli Ahmet Hoca Ürünleri" adı ve Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün fotoğrafıyla satış yapan bir şirket Ünlü'nün de kullandığını iddia ettiği ürünleri satıyor. Ürünler arasında 250 TL'lik özel bir kefen dikkat çekiyor.

"Cübbeli Ahmet Hoca Ürünleri" adıyla satılanlar arasında yüzükler, şallar, kokular, gıda maddeleri, bakım yağları, sürme ve kefen gibi ürünler bulunuyor. Ürünler arasında en ilgi çekeni ise 250 TL'lik kefen.

Kefenin en ilginç özelliği tanıtımında yer alan şu ifadeler: "Ölünün kefenine yazıldığında yahut bir kağıda yazılıp kefenine konulduğunda veyahut ceylan derisine yazılıp kefen içine konulduğunda meyyiti kabir azabından vesair sıkıntılardan kurtaracak ism-i şerifler"

Kabir azabından koruyan 250 liralık kefenden başka fiyatı 300 liralık parfüm ve 150 liralık stokta kalmamış yüzük de sitenin diğer dikkat çekenlerinden.

İşte o ürünler:

 

 

odatv

[Bu yazı 1319 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™