Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
ERZURUMLU AVUKAT VERGİ REKORTMENLERİ ARASINDA...
3 Ocak 2015

İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkan Yardımcısı Avukat Hüryaşar Ziyaettin Sezer, Türkiye Genelinde Vergi rekortmenleri avukatlar sıralamasında ilk sırada yer alarak önemli bir başarıya imza attı.
Vergi Rekortmenleri sıralamasında ön sırada yer almanın haklı gururunu yaşayan Avukat Hüryaşar Ziyaettin Sezer, Türkiye genelinde avukatlar arasında birinci olurken, Türkiye Vergi Rekortmenleri sıralamasında ise ön sıralarda yer aldı.
Uzun yıllardır İstanbul Kadıköy’de avukatlık mesleğini sürdüren Hüryaşar Ziyaettin Sezer’in başarısı Erzurumlular tarafındanda memnuniyetle karşılandı.
Hüryaşar Ziyaettin Sezer 1948 yılında Erzurum’un Çiftlik Köyü’nde doğdu. İlkokuldan sonra öğrenim hayatına Erzurum Lisesi’nde devam etti. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra, 6 ay Erzurum Barosu’nda görev yaptıktan sonra, İstanbul’a yerleşti. Halen İstanbul Barosuna kayıtlı olup avukatlık mesleğine devam etmektedir.
Sezer, İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfında da 2 dönemdir Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.


http://www.milliyet.com.tr/erzurumlu-avukat-vergi-rekortmenleri-erzurum-yerelhaber-552434/

[Bu yazı 1378 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™