Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
En seksi avukat seçildi
11 Temmuz 2014

George Clooney'in nişanlısı Amal Alamuddin, Londra'daki en seksi avukat seçildi.
Bunca yıldır evliliğe karşı olduğunu açıkça ilan eden Amal Alamuddin'in George Clooney'in hayatında özel bir yer elde ediyormuş.

Bu konuda çifte yakın bir kaynağın ifadesine göre ünlü aktörü genç kadına çeken en önemli ayrıntı "eskiden beri geçerli olan bir kuralı uygulaması."

Bu kaynağın anlattığına göre Amal Alamuddin, çok eski bir 'kadınsı taktiği " uyguladı. Kendisini iki kez yemeğe davet eden Clooney'i "çok meşgul olduğunu" söyleyerek her iki defasında da geri çevirdi. Ancak, üçüncü teklifte aktörle yemeği çıkmayı kabul etti.

Amal Alamuddin'de George Clooney'i bir başka önemli ayrıntı da genç kadınla "gayet normal" bir ilişki yaşayabilmesi oldu söylenenlere göre. Clooney, bundan önceki ilişkilerini Hollywood çevresinden kadınlarla yaşamıştı ve büyük olasılıkla eski sevgililerinin kendisine davranışları Amal Alamuddin'den çok farklıydı.

Clooney'in nişan kararına gerekçe olarak gösterilen bir başka önemli nokta da "bir daha asla evlenmeyeceğini" söyleyen aktörün yaşadığı hayat yüzünden yorgun düşmüş olması.
 

 

http://www.goodluck.com.tr/TR/9792/fotograf-galerisi/en-seksi-avukat-secildi/71920-dikeyamal8.jpg/ 

[Bu yazı 1059 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™