Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ 'BALYOZ RAPORU'NU YAYIMLADI
19 Mayıs 2014

 

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu başkanlığındaki bilimsel komisyon, ‘Balyoz Raporu’nu yayımladı…

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu başkanlığında kurulan ve Ankara Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi ile Çankaya Üniversitesi öğretim üyelerinden oluşan bilimsel komisyon tarafından hazırlanan ‘Balyoz Raporu’, Türkiye Barolar Birliği tarafından yayımlandı.

Kamuoyunda ‘Balyoz’ olarak bilinen davanın hükmünün ve dava sürecinin adil yargılanma ve özellikle delillerin sahteliği açısından incelendiği bilimsel raporda, çok sanıklı ‘Balyoz Davası’nda sanıkların adil yargılanma haklarına yönelik gerçekleştirilen ihlaller ve özellikle sahte deliller ele alındı.

RAPOR İÇİN TIKLAYINIZ

 

[Bu yazı 905 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™