Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
İSTANBUL BAROSU ADLİ YARDIM BÜROSU'NDAN DUYURU
13 Şubat 2014

Adli Yardım Bürosu Makbuz Kesme İşlemleri Aşağıdaki Tarihlerde Olacaktır.

Adli Yardım Bürosu Makbuz Kesme İşlemleri Aşağıdaki Tarihlerde Olacaktır.

Anadolu Yakası

Makbuz Kesme Tarihi:     03-04 Mart 2014

Yer:                                        Adli Yardım Kartal Temsilciliği (Maltepe Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi)

Son Evrak Teslim Tarihi:            21 Şubat 2014

(Bu tarihten sonra teslim edilen evraklar bir sonraki ödeme döneminde işlem görecektir.)

 

Avrupa Yakası

Makbuz Kesme Tarihi:     06-07 Mart 2014

Yer:                                        Adli Yardım Beyoğlu Merkez (Yer değişikliği durumunda                bildirilecek)

Son Evrak Teslim Tarihi:            21 Şubat 2014

(Bu tarihten sonra teslim edilen evraklar bir sonraki ödeme döneminde işlem görecektir.)

 

03-04 Mart ve 06-07 Mart Tarihlerinde Kesilecek Makbuzlarla İlgili Ücretler 14 Mart 2014 Tarihinde Avukatların Sistemde Kayıtlı Banka Hesaplarına Yatırılacaktır.

 

NOT 1:  Avukatlarımızın ödeme evraklarını düzenledikten sonra kendi bölgelerindeki Adli Yardım Bürosu’na bırakmaları gerekmektedir.

Anadolu Yakası’ndaki avukatlar, bürolarının yakınlığı itibariyle evraklarını KADIKÖY ÜMRANİYE veya KARTAL Adli Yardım Bürolarına bırakmaları;

Avrupa Yakası’ndaki avukatlar da, yine bürolarının yakınında bulunan BAKIRKÖY, BÜYÜKÇEKMECE, GAZİOSMANPAŞA ve BEYOĞLU Merkez Adli Yardım Büroları’na evraklarını bırakmaları işlemlerin daha sağlıklı yürütülmesini beraberinde getirecektir.

NOT 2: Adli yardım ödemelerinde, büro personelimizce yapılacak hazırlıklardan sonra, bilgisayar ortamında oluşturulacak tediye işlemi tamamlandığında, avukatlarımız bu ödeme döneminde kesmesi gereken serbest meslek makbuzunun bir örneğini BARONET üzerinden görebilecektir. Avukatlarımızın yoğun çalışma temposunda, ödeme işlemlerinde kendilerine zaman kazandıracak bu uygulama için, cep telefonlarına gönderilecek kısa mesaj davetini beklemeleri gerekmektedir. “Adli yardım dosya ve nöbet ödemeleri için ….. tarihlerinde makbuz kesmeye gelebilirsiniz.” iletisinin ardından BARONET’te yayınlanan örnek makbuza göre serbest meslek makbuzunuzu düzenleyebilir, hazırladığınız makbuzla Adli Yardım Bürosu’na gelerek işlemlerinizi daha hızlı yaptırabilirsiniz.

[Bu yazı 2642 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™