Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Savcı: Soruşturma yapmam engellendi
26 Aralık 2013

Savcı Muammer Akkaş, "Tarafınca yürütülen soruşturmada karşılaştığım baskılar nedeniyle bir açıklama zarureti ortaya çıktı. Bugün itibariyle, dosyada yer alan arama, el koyma ve gözaltı kararlarıyla birlikte uhdemden alındı" dedi.

Savcı Muammer Akkaş, “Tarafınca yürütülen soruşturmada karşılaştığım baskılar nedeniyle bir açıklama zarureti ortaya çıktı”

"Bugün itibariyle bu soruşturma dosyasının içinde yer alan arama, el koyma ve gözaltı kararlarıyla birlikte gerekçe gösterilmeden uhdemden alındığını öğrendim." 
"Bundan sonra sorumluluk İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı ve başsavcı vekilindedir. Tüm meslektaşlarım ve kamuoyu bilmelidir ki bir cumhuriyet savcısı olarak soruşturma yapmam engellenmiştir."

 

Cumhuriyet

[Bu yazı 1072 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™