Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Feyzioğlu, Belediye Binasının Mimarisine Hayran Kaldı
27 Kasım 2013

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av.Prof.Dr.Metin Feyzioğlu, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret etti.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av.Prof.Dr.Metin Feyzioğlu, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret etti.

Edirne Barolar Birliği’nin düzenlediği bir dizi etkinlik için Edirne’ye gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av.Prof.Dr.Metin Feyzioğlu ile beraberinde Edirne Baro Başkanı Av.Özgür Yıldırım ve diğer üye avukatlarla birlikte Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi ziyaret etti. Feyzioğlu, belediye binasının mimarisine hayran kaldığını ifade etti.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av.Prof.Dr.Metin Feyzioğlu, Edirne’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Edirne muhteşem bir kent. Modern görünümü altında tarih dolu, tarihin izlerini her adımda yaşatan bir şehir. Edirne Belediyesi olarak çalışmalarınızla kente verdiğiniz emek için sizleri kutluyorum. Edirne’de olmak, Edirneli yurttaşlarımızla tanışıp, sohbet etmek keyif verici idi. Bizleri ağırladığınız içinde çok teşekkür ediyorum. Belediye binasına hayran kalmamak mümkün değil. Özellikle Hasan Rıza tablolarını birebir görmek, Ata’mızın Odası’nın havasını solumak ayrıcalıktı. Yine sizlere bu anlamda teşekkür ediyorum. Edirne’ye yakışır, Edirnelilere yakışır değerlerine sahip çıkan bir kentte güzel çalışmalar yapmışsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Feyzioğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Dün 25 Kasım törenleri çerçevesinde düzenlediğimiz kortejimizi sizle birlikte karşıladık. Sizi Edirne’mizin önemli bir gününde Edirne’de ve belediyemizde ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Feyzioğlu’na Edirne’nin simgelerinden olan aynalı süpürge, meyve sabunu, minyatür kıspet ve Edirnekari tablo hediye etti. Feyzioğlu’da günün anısına Sedefçi’ye, tabak hediye etti.

FEYZİOĞLU, BELEDİYE BİNASININ MİMARİSİNE HAYRAN KALDI

FEYZİOĞLU, BELEDİYE BİNASININ MİMARİSİNE HAYRAN KALDI

FEYZİOĞLU, BELEDİYE BİNASININ MİMARİSİNE HAYRAN KALDI

FEYZİOĞLU, BELEDİYE BİNASININ MİMARİSİNE HAYRAN KALDI

Kaynak: IHA

[Bu yazı 1406 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™