Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Grevdeki İşçiler Türkiye Barolar Birliği'nde Buluşuyor
21 Ekim 2013

Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenen “THY Grevi Bağlamında Uçuş Güvenliği ve Çalışma Barışı Sempozyumu” 23 Ekim 2013 Çarşamba günü Ankara’da yapılacak.

Sempozyum saat 10.00’da Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu’nun açış konuşmasıyla başlayacak.

“Türkiye’de Kadın İşçi Olmak” başlıklı bir oturumun da yer alacağı sempozyum dolayısıyla Türk-İş ve Disk’in yanı sıra, farklı iş kollarında greve giden işçiler TBB’de buluşarak stant açacak.

Türkiye Barolar Birliği, sempozyumun yapılacağı Av. Özdemir Özok Kongre ve Kültür Merkezi’ni “Emeğin Hukuku Sahipsiz Değildir”, “Yurtta Barış İçin Çalışma Barışı”, “Emekçinin Sesi Yükseliyor”, “Türkiye Barolar Birliği Emeğin Yanında” sloganlarının ve grev fotoğraflarının yer aldığı afişler, pankartlarla donatacak.

Programa onur vermenizi diler, saygılarımızı sunarız.

 

Sempozyum Programı İçin:

http://www.barobirlik.org.tr/Detay20826.tbb

[Bu yazı 979 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™