Yazdırmak için tıklayın Eposta Olarak göndermek için tıklayın Yorum Eklemek için tıklayın
Ankara Barosu'nun desteğiyle Asker Kökenli Avukatlar Platformu...
26 Aralık 2015

Asker Kökenli Avukatlar Platformu’nun Ankara Barosu’nun katkılarıyla düzenlediği Kumpas ve Savunma Paneli, 24 Aralık 2015 Perşembe günü Ankara Barosu Eğitim Merkezi’nde (ABEM) yapıldı.

Türkiye Barolar Birliği Başkan Yardımcısı Av. Başar Yaltı’nın yönettiği panelde avukatlar, dünya tarihin en büyük kumpas davalarından çıkardıkları dersleri paylaştılar.

Panelde, İstanbul Barosu Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Durakoğlu Kumpasta Baro, Av. Vural Ergül Kumpasta Avukatlık, Av. Zeynep Küçük Kumpasta Babamı Savunmak, Av. Şule Nazlıoğlu Erol Kumpasta Avukatlığın Eylem Yönü ve Av. Murat Ergün Kumpasın Hesabını Sormak başlığı altında bir sunum yaptı.

Paneli, Ankara Barosu Başkanı Av. Hakan Canduran ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Ahmet Erdem Ekmekçi de izledi.


[Bu yazı 1307 kez okundu]
BU SITENIN ÖNCELIKLI AMACI Ülkede evrensel, çagdas ve toplumcu bir hukuk ve yönetim anlayisini egemen kilmak üzere,
HUKUKÇULAR VE SORUMLULUK DUYAN HERKES ortak akil üretebilecekleri, ortak tutum belirleyebilecekleri bir iletisim, paylasim ve tartisma ortaminda BULUSTURMAKTIR.
Yeni Yaklasimlar, ortak çalisma ürünüdür. Sitede yer alan yazilardan yazari sorumludur. Kaynak gösterilerek alinti yapilabilir.
Websitesi ile lgili sorulariniz için buraya tiklayin. Diger konularla ilgili sorulariniz için iletisim sayfasindan ilgili kisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Yeni Yaklasimlar © 2016 - [ARENA YAZILIM] - E-Müvekkil Pro™